STREFA GŁOSOWANIA

To my Konsumenci inspirujemy  przedsiębiorców  do polepszania swojej oferty, doskonalenia swoich wyrobów i wychodzeniu na przeciw zapotrzebowaniu konsumentów.

AKTUALNE GŁOSOWANIA 2019

płyn do mycia naczyń

Jakość płynu do mycia naczyń poznajemy nie tylko po wydajności, ale również po skutecznym usuwaniu zabrudzeń z naczyń.  Godłem ‘Nagroda Konsumenta 2019″ wyróżnimy 3 płyny z  największa liczbą otrzymanych głosów konsumentów.

Telewizory 32"
- marka

W  głosowaniu online będziemy  wybierać najlepszą markę telewizorów 32″.  Zostanie przyznane tylko Jedno Godło “Nagroda Konsumenta 2019″ dla marki na którą zagłosuje największa liczba zadowolonych konsumentów z telewizorów 32” poszczególnej marki.

 

STYROPIAN DO OCIEPLANIA ŚCIAN-FASAD

Właściwości termoizolacyjne styropianu do ścian-fasad zależą od jakości i technologii przy produkcji. W głosowaniu online konsumentów o Godło “Nagroda Konsumenta 2019′ wyróżnimy  produkty najlepsze w opinii konsumentów.

 

Masło 82% tłuszczu producent marka

W głosowaniu online wyróżnimy Godłem “Nagroda Konsumenta 2019” masła producentów – marek o najlepszej jakości i smaku w opinii konsumentów. 

krem
do twarzy 40+

Jakość kremów do twarzy 40+ doskonale są wstanie ocenić użytkownicy którymi są  konsumenci.  Godłem ‘Nagroda Konsumenta 2019″  zostaną wyróżnione 2 najlepsze kremy do twarzy 40+ w opinii konsumentów z największą liczbą otrzymanych głosów konsumentów.   

Napoje energetyzujące

W głosowaniu online konsumentów oceniamy napoje energetyzujące.  Godłem “Nagroda Konsumenta 2019” wyróżnimy 3 produkty z największą liczbą otrzymanych głosów konsumentów. w opinii konsumentów.

sklep internetowy
z biżuterią

W kolejnym głosowaniu konsumentów online oceniamy sklepy z biżuterią. Godłem “Nagroda Konsumenta 2019” wyróżnimy 3, które spełniają oczekiwania konsumentów co do jakości usługi.

KAWA ROZPUSZCZALNA

Niepowtarzalny smak i aromat charakteryzuje wyjątkowej jakości kawy rozpuszczalne. Godłem  “Nagroda Konsumenta 2019”  wyróżnimy najlepsze rozpuszczalne kawy w opinii konsumentów.

salony spa
i odnowy biologicznej warszawa

W głosowaniu online konsumentów
– klientów wyróżnimy  Godłem “Nagroda Konsumenta 2019” najlepsze salony spa i odnowy biologicznej w Warszawie w opinii głosujących.

sklep internetowy
z odzieżą damską plus size

W głosowaniu online konsumentów będziemy wybierać najlepsze sklepy internetowe z odzieżą damską plus size w opinii konsumentów. 

PRODUCENCI KOTŁÓW GRZEWCZYCH PIECÓW CO

W głosowaniu online konsumentów Godłem ‘Nagroda Konsumenta 2019″ wyróżnimy producentów, których kotły -piece grzewcze co są najlepsze w opinii konsumentów.

PRODUCENCI DRZWI ZEWNĘTRZNYCH
- WEJŚCIOWYCH

Wybieramy najlepszych producentów drzwi w opinii konsumentów , którzy produkują drzwi charakteryzujące się wysoką normą bezpieczeństwa,  trwałością na lata i  niepowtarzalnym  wzornictwem. 

MAKARONY ŚWIDERKI

W głosowaniu konsumentów online wybieramy najlepsze makrony świderki w opinii konsumentów. Godłem “Nagroda Konsumenta 2019” wyróżnimy 3 makarony z największą  liczbą  otrzymanych głosów konsumentów. 

SKLEPY INTERNETOWE Z ARTYKUŁAMI EKOLOGICZNYMI, BIO, ORGANIC

GŁOSOWANIE WKRÓTCE

GŁOSOWANIA ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ
w LUTYM 2019

Napoje energetyzujące

Kawa rozpuszczalna

Olej silnikowy 5w30

Producent drzwi zewnętrznych

Cukierki “krówka mleczna”

Mop do mycia podłóg

Sklep internetowy z żywnością ekologiczną

Mleko w proszku dla niemowląt

Płyn do kąpieli dla dzieci

Makaron świderki

Płyn do higieny intymnej

Sieć sklepów z odzieżą

Oprogramowanie sklepu internetowego

NADCHODZĄCE GŁOSOWANIA:
MARZEC 2019

Sok jabłkowy

Ketchup

Herbata malinowa w torebce

Pierogi z mięsem

Producent wędlin tradycyjnych

Autoryzowany serwis  Toyoty Warszawa

Kosmetyki do pielęgnacji stóp

Siec sklepów z kosmetykami

Producent podłóg drewnianych i paneli podłogowych

Salon samochodów używanych Poznań

NADCHODZĄCE GŁOSOWANIA::
KWIECIEŃ 2019

Salony spa Wrocław

Musztardy

Herbaty malinowe

Batony energetyczne

Producenci drabin

Internetowe sklepy ogrodnicze

Producenci bram

Soki – syropy malinowe

Kuchnie na zamówienie warszawa

Centrum medyczne Warszawa

Wózki dziecięce typ – głębokie

Close Menu