STREFA GŁOSOWANIA

To my Konsumenci inspirujemy  przedsiębiorców  do polepszania swojej oferty, doskonalenia swoich wyrobów i wychodzeniu na przeciw zapotrzebowaniu konsumentów.

AKTUALNE GŁOSOWANIA 2019

PRODUCENCI WĘDLIN

Jakość i smak wędlin ma dla nas ogromne  znaczenie. W głosowaniu online konsumentów Godłem Nagroda Konsumenta 2019 wyróżnimy najlepszych Producentów w opinii konsumentów.

PRODUCENCI PIEROGÓW

Pierogi o smaku z dzieciństwa to wizytówka najlepszych producentów pierogów. Godłem Nagroda Konsumenta 2019 wyróżnimy Producentów, którzy w uznaniu konsumentów są producentami najlepszych pierogów.

PRODUCENT / MARKA ODZIEŻY DLA DZIECI

W głosowaniu online konsumentów Godłem Nagroda Konsumenta 2019 wyróżnimy najlepsze marki / producentów odzieży dla dzieci w opinii konsumentów 

INTERNETOWE SKLEPY Z ART. BIUROWYMI, SZKOLNYMI

W głosowaniu online wyróżnimy Godłem Nagroda Konsumenta 2019 najlepsze sklepy internetowe  z art. biurowymi, szkolnymi w opinii konsumentów.

OPROGRAMOWANIE DEDYKOWANE SKLEPY INTERNETOWE

Sprawdzone oprogramowanie sklepu internetowego, to podstawa sukcesu w sprzedaży online. W głosowaniu online wyróżnimy najlepsze firmy oferujące oprogramowanie sklepów online.

KORPORACJE TAXI WARSZAWA

Cena za przejazd taksówką to nie wszystko, liczy się również jakość usługi. Godłem Nagroda Konsumenta 2019 wyróżnimy najlepsze korporacje taksówek z Warszawy w opinii konsumentów.

PRODUCENCI ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

W głosowaniu online konsumentów wyróżnimy Godłem Nagroda Konsumenta 2019 najlepszych producentów / marki odzieży roboczej i ochronnej w opinii konsumentów.

GŁOSOWANIA CYKLICZNE

Najlepsze sklepy z zabawkami

Najlepsze sklepy z bielizną damską

Najlepsze sklepy z odzieżą damską plus size

 

Najlepsze księgarnie online

Najlepsze sklepy z obuwiem

Close Menu