STREFA GŁOSOWANIA

To my Konsumenci inspirujemy  przedsiębiorców  do polepszania swojej oferty, doskonalenia swoich wyrobów i wychodzeniu na przeciw zapotrzebowaniu konsumentów.

AKTUALNE GŁOSOWANIA 2019

NAJLEPSZE PIWO JASNE PREMIUM / KLASYCZNE

Tradycyjna receptura warzenia i niepowtarzalny smak charakteryzuje najlepsze piwa. Godłem “Super produkt Wybór Konsumentów” wyróżnimy najlepsze piwa w opinii konsumentów

NAJLEPSZE
PIWO MOCNE

Tradycyjna receptura warzenia i niepowtarzalny smak charakteryzuje najlepsze piwa. Godłem “Super produkt Wybór Konsumentów” wyróżnimy najlepsze piwa w opinii konsumentów

Najlepszy olej spożywczy

Wybieramy w głosowaniu najlepsze oleje spożywcze w opinii konsumentów. Zagłosuj na Twój ulubiony produkt. Godłem “Super Produkt Wybór konsumentów 2019” wyróżnimy produkty z największą liczbą otrzymanych głosów.

CHIPSY, CHRUPKI I PRAŻYNKI

Snack  – przekąski zagościły na stałe na naszych stołach. Godłem “Super Produkt Wybór Konsumentów 2019” wyróżnimy najlepsze produkty w opinii konsumentów. 

NAJLEPSZE NAPOJE NIEGAZOWANE

Bardzo duża oferta napojów niegazowych na rynku nie ułatwia zakupu. W głosowaniu konsumentów Godłem “Super Produkt Wybór Konsumentów” wyróżnimy najlepszy w opinii konsumentów. Godłem “Nagroda Konsumenta 2019” wyróżnimy markę napojów niegazowanych z największą liczbą otrzymanych głosów konsumentów. 

GŁOSOWANIE NAJLEPSZE SKLEPY INTERNETOWE Z KOSMETYKAMI NATURALNYMI, EKO i ORGANIC

Godłem “Nagroda Konsumenta 2019” wyróżnimy najlepsze sklepy internetowe w opinii konsumentów. 

NAJLEPSZE KOMINY SYSTEMOWE

Jakość systemu kominowego wpływa na jego trwałość eksploatacyjną, dlatego warto stawiać na sprawdzone rozwiązania. W głosowaniu konsumentów wyróżnimy Godłem “Nagroda Konsumenta 2019” najlepsze system kominowe. 

NAJLEPSZE SKLEPY INTERNETOWE
Z KOSMETYKAMI

Dobra cena i szybka dostawa, to wizytówka najlepszych sklepów internetowych z kosmetykami. Godłem “Nagroda Konsumenta 2019”  wyróżnimy najlepsze w opinii konsumentów.

GŁOSOWANIA CYKLICZNE

W dziale znajdują się wszystkie głosowania cykliczne. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię poprzez głosowanie. 

Close Menu