STREFA GŁOSOWANIA

To my Konsumenci inspirujemy  przedsiębiorców  do polepszania swojej oferty, doskonalenia swoich wyrobów i wychodzeniu na przeciw zapotrzebowaniu konsumentów.

AKTUALNE GŁOSOWANIA 2020

najlepszy SALONY SUKIEN ŚLUBNYCH
- warszawa

W głosowaniu Konsumentów Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy Najlepsze Salony Sukien Ślubnych w opinii konsumentów 

Producent Klejów do Płytek

W głosowaniu Konsumentów Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy Najlepszych Producentów Klejów do płytek  w opinii konsumentów 

Najlepsze Sklepy Internetowe z Odzieżą Damską

W głosowaniu Konsumentów Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy Najlepsze Salony Sukien Ślubnych w opinii konsumentów 

najlepszy Ser edam /edamski

W głosowaniu Konsumentów Godłem “Super Produkt Wybór Konsumentów 2020” wyróżnimy Najlepsze Sery Edam /Edamskie  w opinii konsumentów. 

PRODUCENT OKIEN DREWNIANYCH

Niezawodne okna drewniane na wiele lat są produkowane przez uznanych producentów. Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy najlepszych producentów w opinii konsumentów. 

krem pod oczy nawilżający, regenerujący odbudowa

W głosowaniu konsumentów Godłem “Super Produkt Wybór Konsumentów 2020” wyróżnimy najlepsze kremy pod oczy w opinii kosnumentów. 

NAJLEPSZA DRUKARNIA ONLINE

Profesjonalna obsługa, najwyższa jakość druki i szybka dostawa to wizytówka najlepszych drukarni online. Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy 3 drukarnie z największą liczbą otrzymanych głosów w głosowaniu konsumentów. 

NAJLEPSZE NARZĘDZIA BUDOWLANE, MALARSKIE
I OGRODNICZE

 Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy 3 marki z największą liczbą otrzymanych głosów w głosowaniu konsumentów. 

PRODUCENT PŁYTEK CERAMICZNYCH

Wyjątkowe nowoczesne wzornictwo, najwyższa jakość i trwałość płytek są doceniane przez konsumentów. Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy 3 marki z największą liczbą otrzymanych głosów w głosowaniu konsumentów. 

NAJLEPSZY Sklep Internetowy z akcesoriami kuchennymi i łazienkowymi

Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy 3 Sklepy z największą liczbą otrzymanych głosów w głosowaniu konsumentów. 

KURSY I SZKOLENIA ONLINE

Podnoszenie kwalifikacji czy szkolenie personelu drogą online stało się normą. Godłem “Nagroda Konsumenta 2020” wyróżnimy 3 Platformy  z największą liczbą otrzymanych głosów w głosowaniu konsumentów. 

STYROPIANY ELEWACYJNE

 Godłem “Super Produkt Wybór Konsumentów 2020” wyróżnimy 3 Marki styropianów fasadowych  z największą liczbą otrzymanych głosów w głosowaniu konsumentów. 

CHEMIA MOTORYZACYJNA

Godłem “Super Produkt Wybór Konsumentów 2020” wyróżnimy produkty Trzech marek, które zdobędą najwięcej głosów konsumentów w głosowaniu. 

GŁOSOWANIA CYKLICZNE

W dziale znajdują się wszystkie głosowania cykliczne. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię poprzez głosowanie. 

Close Menu