Najlepszy ser gouda z OSM Kosów. Godło Nagroda Konsumenta zdobywają wyłącznie wyjątkowi producenci i najlepsze produkty. To program prokonsumencki, który wyróżnia określone marki. Dzięki niemu użytkownicy mogą poznać najlepsze jakościowo propozycje na rynku. Tegoroczne Godło Nagroda Konsumenta 2018  przyznano OSM Kosów w kategorii Ser gouda.

najlepszy ser gouda
najlepszy ser gouda

Najlepszy ser gouda – OSM Kosów stawia na jakość 

Kategoria plebiscytu, która związana jest z branżą spożywczą i ma podkreślić walor ogólny, jakim jest jakość produktu to niebywale trudna w ocenie dziedzina. Jednak należy podkreślić, że i tym razem konsumenci, głosujący w ankiecie, nie zawiedli. Wybrali produkt, który jest tworzony z sercem i pasją, a co do jego jakości nie ma żadnych zastrzeżeń.

OSM Kosów istnieje nieprzerwanie już od ponad 90 lat, a dokładniej powstała w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Już wtedy miała ogromny potencjał, a po II wojnie światowej zaczęła prężnie funkcjonować jako działalność gospodarcza, która zajmowała się skupem mleka i tworzeniem z niego przetworów, najpierw masła, potem innych wyrobów białkowych. Rozbudowa firmy i zwiększanie zakresu działalności skupu i produkcji trwa nieprzerwanie do dziś.

Nie zmienia to faktu, iż każda z inwestycji, jakie dokonują się na przestrzeni lat to budowanie potęgi marki, która daje sobie radę z produkcją sera przekraczającą ponad 400 ton w skali miesiąca. Te liczby świadczą o tym, że OSM Kosów jest jedną z lepiej rozwijających się firm w ostatnich latach. Dzięki temu zakład wyrasta na potentata i konkurenta innych, znanych marek.

Progres został dostrzeżony również przez konsumentów, którzy są w stanie rozpoznać rozwijającą się firmę, dobrze rokującą, budującą swój potencjał na coraz większą skalę. Zwykle takie działanie wyróżnia się tym, że marka rozszerza – poprzez swoje produkty – rynek zbytu, ale nie psuje ogólnej jakości produktów, bo tworzy artykuły dobre jakościowo. Ważne jest też, by podchodziła do tematu dbałości o klienta z precyzją i poszanowaniem, co OSM Kosów nieustannie czyni.

Ser gouda – najlepszy z OSM Kosów 

Wydawać mogłoby się, że ocena żywności jest subiektywna. Nic bardziej mylnego! Z perspektywy konsumenta w grę wchodzą różne aspekty, które wpływają na ocenę produktu, niezależnie od smaku, który faktycznie jest najważniejszy. Po pierwsze dlatego, że każdy odczuwa smak inaczej, a po drugie bardzo często smak nie pokrywa się z jakością produktu. W przypadku sera gouda, jaki tworzony jest przez OSM Kosów nie było wątpliwości. Spośród wszystkich ocenianych serów jest to najlepszy produkt. Konsumentów satysfakcjonuje zarówno jego smak jak i jakość sera. Oceniano również marketing, uczciwość, precyzję, dostępność, i inne płaszczyzny, wpływające na zadowolenie klientów.

Ser gouda, który wygrał plebiscyt o Godło Nagroda Konsumenta 2018 stworzony został na bazie tradycyjnej receptury. To ser dojrzewający, najsłynniejszy z serów holenderskich. Jego intensywny zapach równoważy delikatny, śmietankowy smak, który trafia w gusta wielu klientów. To ser doskonały do klasycznych kanapek, ale również idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy zechcemy zaserwować go z owocami i winem.

Należy wykorzystywać potencjał i głośno mówić o tym, że istnieje taka marka, która w nowoczesne technologie wplata odrobinę wieloletniej tradycji, zaś stroni od wszelkiego rodzaju ulepszaczy, które nie są zdrowe, konserwantów i zbędnych barwników.

Warto podkreślić, że ser gouda OSM Kosów to produkt ogólnodostępny, a jego cena jest na tyle satysfakcjonująca, by mógł go kupić niemal każdy konsument. To ważne, bo świadczy o powszechności produktu, a także o tym, iż jest to towar, z którego korzystają konsumenci, więc świadomie mogli go ocenić.

Ser gouda OSM Kosów jest kwintesencją wieloletniego doświadczenia i szukania najlepszej receptury, dzięki czemu został uhonorowany tegorocznym Godłem Nagroda Konsumenta 2018.

Gratulujemy zwycięscy i życzymy dalszych sukcesów!

Close Menu