W tegorocznym plebiscycie organizowanym przez program prokonsumencki Nagroda Konsumenta marka Cera Plus została uhonorowana podwójnie Godłem Nagroda Konsumenta 2018 w kategorii Krem ochronny dla dzieci przeciwsłoneczny i Krem ochronny z filtrami UV.

Pytanie o wymarzony kosmetyk spotyka się najczęściej z klasyczną odpowiedzią: musi mieć dobry skład i adekwatną do niego cenę. Dziś, nawet najczęściej reklamowane produkty, w swoim składzie mają chemiczne konserwanty i inne niepotrzebne dodatki, które mają poprawić zapach, konsystencję i trwałość produktu.

Współczesny klient wybiera coraz bardziej świadomie. Czyta etykiety i jest w stanie bardzo szybko skonfrontować rzeczywistość z obietnicami, które znajdują się na ulotkach reklamowych. Szczególnie wrażliwe są matki, które chcą dla swoich pociech jak najlepiej i to one najczęściej analizują składy kosmetyków.

najlepsze kremy ochronne
najlepsze kremy ochronne

W naszym plebiscycie Nagroda Konsumenta 2018 zwyciężyły aż dwa produktu marki Cera Plus, z kategorii Krem ochronny i przeciwsłoneczny dla dzieci. Są to Cera Plus Solutions, krem ochronny na słońce z filtrami SPF 50 dla dzieci od 1 miesiąca życia i Cera Plus Solutions emulsja do ciała z filtrami SPF 50 dla dzieci powyżej 1 miesiąca życia. To ogromne wyróżnienie, ponieważ i grupa oceniających z pewnością była bardzo wymagająca.

Produkty, które stworzone są z myślą o dzieciach muszą mieć przyjazne i proste składy, zaś filtry chemiczne nie mogą być przenikające. Właśnie takie rozwiązanie proponuje marka Cera Plus, która jest marką kosmetyków dostępną w aptekach, stworzoną dla osób wymagających. To linie kosmetyków, które powstały we współpracy z firmą farmaceutyczną Synoptis Pharma z nowoczesnymi laboratoriami kosmetycznymi.

Oferta, jaką proponuje ta marka jest imponująca i spotyka się ze sporą aprobatą ze strony klientów. Warto w tym momencie nadmienić, że Cera plus wygrała również w kategorii Krem ochronny z filtrami UV i tu również zwyciężyły dwa produkty: Cera Plus Solutions, krem ochronny z filtrami SPF 50 do skóry skłonnej do przebarwień oraz Cera Plus Solutions emulsja ochronna do twarzy i ciała SPF 30.

Bardzo często jest tak, że rodzina korzysta z jednej marki kosmetyków, gdy okazuje się, że jest ona godna polecenia. Kosmetyki marki Cera Plus z pewnością sprostają wymaganiom każdego członka rodziny. Najmłodsi mają produkty z dobrym składem, w dobrej cenie, zaś dorośli całą gamę kosmetyków, stworzoną dla ich potrzeb. W chwili obecnej dzięki programowi Nagroda Konsumenta doceniono kilka z nich, ale z pewnością za jakiś czas, jeśli konsumenci będą dalej korzystać z oferty prężnie rozwijającej się marki, w niniejszym plebiscycie pojawią się nowe, równie atrakcyjne kosmetyki.

Branża kosmetyczna walczy z ogromną konkurencją. Bardzo często jest to walka nierówna. Duże przedsiębiorstwa wydają nieprawdopodobne pieniądze na reklamę i promocję niekoniecznie atrakcyjnych kosmetyków. Tym większym wyróżnieniem jest docenienie przez konsumentów produktów niszowych marek, takich jak Cera Plus. Dzięki temu wyróżnieniu można śmiało stwierdzić, że współczesny konsument jest świadomym człowiekiem, który wie, czego oczekuje. Chce produktów najwyższej jakości. Jest w stanie je znaleźć między głośnymi kampaniami reklamowymi i bijącymi po oczach banerami, dzięki czemu taki program jak Nagroda Konsumenta ma sens.

Gratulujemy zwycięscy i życzymy dalszych sukcesów.

Close Menu