Najlepsze biuro podróży zostało wyłonione w tegorocznym plebiscycie organizowanym przez program prokonsumencki Nagroda Konsumenta. Jej laureatem została Itaka, która została uhonorowana Godłem Nagroda Konsumenta 2018 w kategorii Biura Podróży.

Każdy człowiek chętnie odpoczywa. Wakacje za granicą stały się bardzo popularne, pomimo iż plaga plajtujących biur podróży zaburzyła kilka lat temu myślenie o bezpiecznych wczasach. Sporo rodzin cały czas nie ma wystarczająco dużo odwagi, by spakować się i wyjechać na wczasy. Decydują się tylko wtedy, gdy mogą pozostawić wszystkie sprawy organizacyjne komuś innemu, bardziej doświadczonemu, komu można zaufać.

Rzeczywistość, która nas otacza zmienia się bardzo płynnie. Otwarte granice ośmieliły wielu, by zacząć przygodę z podróżą, ale bardzo często to właśnie biura podróży są tymi, które otwierają horyzonty ludziom pragnącym poznać odległe zakątki. Wybór odpowiedniej oferty stał się tak duży, że poszczególne biura podróży rywalizują o klienta, oferując mu całą gamę przeróżnych atrakcji. W tej dziedzinie wygrywają te, które na rynku są już od wielu lat i cały czas podnoszą standard swojej oferty.

Spośród wszystkich biur podróży, które zostały poddane pod głosowanie , najwięcej głosów konsumentów otrzymało biuro podróży Itaka.

Biuro podróży Itaka to Firma, która istnieje już od 1989 roku, choć swój prestiż odnotowała po 2009 roku. Jest ona niewątpliwie liderem na rynku biur podróży. Przez lata udowadnia, jak powinna rozwijać się branża nastawiona na zdobywanie nowych klientów i utrzymywanie jakości, która satysfakcjonuje dotychczasową , niemałą, grupę odbiorców.

Itaka od wielu lat podejmuje pionierskie działania w dziedzinie związanej z turystyką i cały czas nastawiona jest na rozwój. Stagnacja powoduje, że firmy tego pokroju nie są dla klienta atrakcyjne. Z pewnością to był główny powód, który sprawił, że rzesza konsumentów zagłosowała właśnie w ten sposób i to Itaka została wybrana przez jury, spośród dwudziestu pozostałych, biuro podróży.

Konsumenci oceniali przede wszystkim jakość, ale również innowacyjność, ciągły rozwój i poczucie bezpieczeństwa, jakie towarzyszy im podczas podejmowania decyzji o wczasach. Itaka w czytelny sposób przedstawia swoją ofertę na stronach internetowych. W przystępny sposób tłumaczy klientom jak wygląda codzienność podczas podróży, na co warto zwrócić uwagę, a co jest zbędne. To właśnie oni stawiają wysoko poprzeczkę, zatrudniając najlepiej wykwalifikowaną kadrę specjalistów, znających się na współczesnej turystyce.

Spośród biur podróży wyróżniono to, które cieszy się renomą, jest jednym z prężniej działających na rynku polskim i nieustannie rozwijających swój zasięg o nowe kraje i nowe atrakcje. Ważne jest to, że Itaka stara się dotrzeć do każdego odbiorcy i sprostać większości wymogów. Mam tu na myśli wczasy, które skierowane są wyłącznie dla rodzin bez dzieci i takie z atrakcjami dla najmłodszych. Itaka oferuje szeroki wachlarz możliwości związanych ze spędzaniem czasu wolnego, dla wszystkich, którzy doceniają wyłącznie aktywny wypoczynek, jak również dla tych, którzy potrzebują do szczęścia ciszy i spokoju, wygodnego leżaka i szumu fal.

Mocna strona oferty, jaką można znaleźć na stronie Itaki to różnorodność. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. W razie jakichkolwiek wątpliwości można znaleźć stacjonarne placówki, w których pracują chętni do pomocy przedstawiciele. Itaka jest marką, którą doceniono w naszym plebiscycie, co świadczy z pewnością o dużej świadomości naszych głosujących.

Warto podkreślić, że dbałość o klienta i jakość oferowanych mu usług to podstawa do tego, by zostać docenionym. Wychodząc z założenia, by traktować innego tak, jak chcielibyśmy być potraktowani doskonale sprawdza się, gdy chodzi o głos w plebiscycie, który może oddać każdy świadomy konsument. To ukierunkowanie działań na klienta jest najlepszym sposobem na dobrą opinię, która będzie się powielać.

Gratulujemy zwycięscy i życzymy dalszych sukcesów!

Najlepsze kosmetyki wyróżnione Godłem Nagroda Konsumenta 2018 – przeczytaj kolejny artykuł >>>

 

 

Close Menu