Najlepsza woda źródlana niegazowana to Kuracjusz Beskidzki. Nagroda Konsumenta to program prokonsumencki, który działa na wielu płaszczyznach. Dzięki niemu użytkownicy mają okazję wyróżnić marki, które doceniają i które regularnie kupują. Tegoroczne Godło Nagroda Konsumenta 2018 trafiło do Kuracjusza Beskidzkiego w kategorii Woda źródlana niegazowana.

najlepsza woda źródlana
najlepsza woda źródlana

 

Powszechnie wiadomo, że woda jest niezbędna do życia. Musimy ją pić, by nasz organizm poprawnie funkcjonował. Nie chodzi o szklankę, ale o ilości mierzone niemal w butelkach. Wiele osób nie zwraca uwagi na to, która woda jest najlepsza. Ważne, byśmy w naszej diecie spożywali jej dużo. Badania wykazują, że wybieramy bardzo często produkt, który jest nam znany, a rzadko decydujemy się na nowości, gdy w grę wchodzi produkt, którego zużywamy bardzo dużo.

Nie zmienia to faktu, że wodę kupuje każdy, niezależnie jakie przesłanki decydują o jej wyborze. Z pewnością wiele osób decyduje się na produkty, które są reklamowane, inni kierują się ceną i wybierają najtańszą z dostępnych, jeszcze inni stawiają na markę, a nawet na kształt i jakość butelki. Jak zwykle tyle wyborów, ilu konsumentów.

Tegoroczne Godło Nagroda Konsumenta 2018 wyróżnia wodę Kuracjusz Beskidzki w kategorii Woda źródlana niegazowana. To niezwykła gratyfikacja, ponieważ kategoria dotycząca jakości wody w butelkach związana jest z oceną, na którą producent nie ma bezpośredniego wpływu.

Woda, jaką wybrali konsumenci czerpana jest z odwiertów głębinowych, które znajdują się na stoku góry Jasień w Suchej Beskidzkiej. To czysta kraina i urokliwa kotlina. Dzięki warunkom, jakie tam panują woda ma wyjątkowy smak, zaś mineralizacja jest tak dopasowana do norm, że można ją pić bez ograniczeń.

Woda źródlana jest niezwykle ważnym elementem składowym naszej diety, ponieważ zawiera składniki mineralne, które są niezbędne, by organizm człowieka funkcjonował poprawnie. Woda ta ma właściwości lecznicze, co z pewnością doceniają świadomi konsumenci, którzy biorą udział w głosowaniach Nagroda Konsumenta.

Po raz kolejny warto nadmienić, iż wszyscy respondenci, którzy decydują się na wypełnienie ankiety wskazującej najlepszy produkt w danej dziedzinie, są ludźmi świadomymi. Konsumentami, którzy mają pojęcie o danej marce. To bardzo ważne, ponieważ sprawia, iż nasze plebiscyt Godło Nagroda Konsumenta ma sens.

Kuracjusz Beskidzki jest wodą najwyższej jakości. Regularne badania i pierwotna czystości mikrobiologiczna oraz naturalny skład chemiczny to coś, co podkreśla najwyższe normy i dbałość o dobro klientów.

Wśród konsumentów ważne jest też to, że woda jest dostępna w wielu sklepach. Producent kompleksowo zaopatruje w towar każdego odbiorcę. Terminowość i czasowość są przestrzegane zawsze jako aspekt dodatni podczas tworzenia oceny. Dzięki temu, klient wie, że nawet w najcieplejsze dni kupi produkt w sklepie. Nie dostrzega deficytów magazynowych. Woda jest zawsze dostępna, co sprawia, że wzrasta zaufanie do producenta i marki.

Aspekt dostępności jest niezwykle ważny, gdy w grę wchodzi produkt o tak dużej zbywalności. Kuracjusz Beskidzki jest wodą godną polecenia, bywa również rekomendowana z przyczyn prozdrowotnych (Stowarzyszenie Diabetyków „WSD” z Wodzisławia Śląskiego). Jej jakość broni się, a sama firma od wielu lat wspiera różne inicjatywy, jest sponsorem festiwalu o randze europejskiej, co wpływa niezwykle na prestiż całej marki.

Całokształt działań firmy sprawia, że Kuracjusz Beskidzki stał się wzorem, został oznaczony Godłem Nagroda Konsumenta 2018. Niezwykła jakość i absolutnie wyjątkowy produkt sprawiły, iż to właśnie tej marce zawierzyli konsumenci.

Gratulujemy zwycięscy i życzymy dalszych sukcesów!

Close Menu