Księgowość internetowa to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone dla  sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to oprogramowanie połączone z merytorycznym wsparciem specjalistów księgowości. A dla osób które nie mogą lub nie chcą poświęcić swojego czasu na księgowanie i wdrażanie się w oprogramowanie można skorzystać z internetowego biura rachunkowego. Rozwiązanie to z roku na rok wypiera tradycyjne biura rachunkowe, które wiążą się z wysokimi kosztami.

Księgowość online posiada wszelkie narzędzia do prowadzenia firmy. Generuje wszystkie niezbędne deklaracje i według potrzeb sporządza analizy i sprawozdania.

Księgowość internetowa przyciąga coraz większą ilość przedsiębiorców dla których łatwość obsługi oprogramowania, funkcjonalność, niezawodność, dostęp do danych w każdym czasie i cena za usługę jest najlepszym rozwiązaniem.

Wszystkie internetowe biura księgowości posiadają wspaniałą ofertą, ale kiedy jednak osobiście stoimy przed wyborem własnego internetowego biura rachunkowego nie możemy się zdecydować. Każde biuro internetowe posiada takie same podstawowe funkcje, jednak to w jaki sposób możemy się poruszać w systemie i jaki jest on dla nas czytelny, jakie posiada dodatkowe funkcje, które ułatwią i skrócą naszą pracę staje się dla nas ofertę wyjątkową.

Zapytaliśmy o zdanie najlepszych krytyków jakimi są konsumenci. To oni na co dzień korzystają z internetowych księgowości. Wystawiają faktury, wysyłają deklaracje do Urzędów i robią sprawozdania. Tylko konsumenci mogą wypowiedzieć się na  temat wysokiej jakości usług księgowości online. Mogą wyrazić swoją opinię, czy są zadowoleni z bieżących usług, czy szukają innego biura spieniającego  ich oczekiwania.

Godłem Nagroda Konsumenta 2019 konsumenci wyróżnili 3 księgowości online.

To według konsumentów właśnie te biura zasługują na największą uwagę.

WFirma.pl – oprócz podstawowych funkcji księgowych dysponuje również sporządzaniem Umów o pracę, przechowuje w bezpieczny sposób akta pracowników, jak również prowadzi ewidencję czasu pracy.

360Księgowość.pl – program posiada wszelkie funkcje do prowadzenia małego i średniego przedsiębiorstwa. Bardzo intuicyjna aplikacja powoduje, że z tej oferty skorzystało już ponad 46.000 firm.

Fakturomania.pl – to pełna księgowość online, która nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu rachunkowości i prawa. Fakturomania posiada prosty interfejs rozbudowany o blog oraz zespół doradców, dzięki temu pełna księgowość spółki z o.o. nie będzie stanowić już problemu.

Close Menu