W świecie pełnym towarów, marek i wielu firm, które pragną zdobyć rynek i serca klientów, najważniejsza jest wiarygodna ocena, która pozwoli zaufać nowym klientom.

Nagroda Konsumenta jest idealną platformą, pozwalającą na rozwijanie własnej marki. Każdy, kto ma zamiar poddać się ocenie innych, musi być przekonany, że jego produkt jest godny polecenia. Tylko dobre jakościowo produkty i rzetelne firmy mają wystarczająco dużo odwagi, by wziąć udział w plebiscycie organizowanym przez program prokonsumencki Nagroda Konsumenta.

Ważne jest w nim to, że opinie nie są tworzone abstrakcyjnie, przez ludzi, którzy mają za zadanie wypromować określoną markę. Faktyczne produkty poddawane są ocenie konsumentów, którzy mogą przyznać godło Nagroda Konsumenta. W tym plebiscycie biorą udział wszyscy, którzy dzielą się własną opinią i świadomie chcą budować jakość wybranej marki. To oni decydują o zwycięstwie. Ich wiarygodność nie wymaga kontroli, gdyż niniejsza strona skupia rzeszę najbardziej oddanych i zaangażowanych klientów.

Prosta idea programu

Założenie Organizatora jest takie, by idea programu była prosta. Całości przyświeca myśl, która ma na celu przejrzyste wyodrębnienie najbardziej wartościowych, uznanych przez klientów produktów, które będą mogły korzystać z oznaczenia, jakim jest logo – Godło Nagroda Konsumenta.

Czym w takim razie jest godło i jakie są korzyści z jego zdobycia? Konsumenci są świadomymi nabywcami, coraz częściej skupiają się na czytaniu etykiet i analizowaniu produktów, które zamierzają kupić. Godło umieszczone na opakowaniu uwydatnia dodatkową jakość, podnosi prestiż produktu i sugeruje, że produkt został wyróżniony na tle innych, równorzędnych marek. To bardzo ważny znak, ponieważ niesie więcej informacji, jak również odsyła do strony internetowej, która precyzyjnie tłumaczy fenomen posiadania godła.

Każdy zainteresowany godłem konsument, na stronie programu Nagroda Konsumenta ma wgląd w formalną część przedsięwzięcia. To nie jest ukryty marketing, mający na celu wypromowanie ściśle określonej marki. To projekt w pełni uzależniony od oceny najsurowszego jury, jakim są odbiorcy poszczególnych produktów.

Tak naprawdę strona NagrodaKonsumenta.pl to platforma dla świadomych ludzi, którzy doceniają wiarygodność i sprawiedliwe podejście do niewygodnego w dzisiejszych czasach tematu, związanego z uczciwością marketingową. Dziś kłamstwa sprzedażowe to norma, a tworzenie opinii o produktach to samonapędzająca się machina czarno-białych treści (pozytywnych – za które odpowiada marka, negatywnych, które należą do konkurencji). Założeniem plebiscytu nie jest oczernienie produktu, zaś nagrodzenie tego, który w oczach odbiorcy jest najlepszym z oferowanych na rynku.

Co najważniejsze, jedna osoba może zagłosować tylko raz, dzięki czemu jasne i przejrzyste jest to, iż w trakcie trwania plebiscytu konsumenci decydują wiarygodnie, wybierając w każdej grupie tematycznej swojego idola. Ważne jest też, że ocenie podlegają wyłącznie usługi i produkty, które dostępne są na rynku, co potwierdza ideę wyboru najlepszego, ogólnodostępnego produktu bądź firmy.

Godło Nagroda Konsumenta jest potwierdzeniem jakości produktu i zadowolenia klientów, którzy na ten, konkretny produkt głosowali, ale także wyróżnieniem grupy liderów, do której przynależność jest najlepszą reklamą, ponieważ nie wymaga dodatkowych opinii klientów. Godło jest miarą najwyższego zaufania i uznania.

Organizator podkreśla, iż warto wziąć udział w niniejszym plebiscycie, gdy najwyższa jakość produktu, nie pozostawia żadnych wątpliwości. To najważniejsze, na co zwracają uwagę głosujący. Profesjonalizm wykonania zawsze się obroni i jest wzorem do naśladowania. Właśnie dlatego Nagroda Konsumenta trafia do rąk przedstawicieli firmy, która faktycznie od wielu lat cieszy się dobrą opinią.

Zaufanie to podstawa dobrego wyboru, dzięki niemu każdy świadomy konsument będzie miał szansę sprawnie zapoznać się z najlepszymi propozycjami różnych marek. To ważne w dobie konsumpcjonizmu, który połączony jest z trudną sztuką wyboru. Nagroda Konsumenta jest rozwiązaniem dylematów większości klientów. To odpowiedź na potrzeby rynku, który zalewany jest falą przeciętnej jakości produktów.

Do tej pory inwestycja w reklamę nie była tak prosta, wystarczy zarejestrować produkt, by poddać go ocenie i cieszyć się, gdy zostanie doceniony godłem Nagroda Konsumenta. 

 

Close Menu