Godło Nagroda Konsumenta 2019 w kategorii: usługi hostingowe zdobyła Firma SmartHost.

Pod ocenę konsumentów poddano 26 firm hostingowych oferujących swoje usługi na polskim rynku. W wyniku głosowania Godło Nagroda Konsumenta 2019 zostało przyznane dwóm firmom w tym Firmie Hostingowej SmartHost.

SmartHost działa na rynku od 2003, obecnie należy do liderów świadczących  najwyższej jakości usługi hostingowe w Polsce co potwierdza przyznane Godło przez konsumentów.

Usługi hostingowe przez SmartHost są oparte na najlepszych i niezawodnych dyskach SSD dostępnych na rynku. Firma posiada własny nowoczesny datacenter, który jest wspomagany niezależną stacją energetyczną.Usługodawca oferuje szybkie super łącza, co w połączeniu z wszystkimi składnikami usługi daję gwarancję szybkiej i niezawodnej pracy serwisów – stron usługobiorców.

Dodatkowo Hosting Smarthost gwarantuje bezpieczeństwo danych zgodnie z GIODO oraz uptime 99,99%, dzięki czemu zapewnia nieprzerwany czas działania usługi. Łącza w standardzie routingu BGP-4 oraz najnowsze oprogramowanie do panelu administracyjnego użytkownika Cpanel 11.

Konsumenci w SmartHost docenili również wysoką jakość obsługi klienta wspartą online od 8.00 do 24.00. Szeroki zakres godzin działania profesjonalnej pomocy technicznej gwarantuje pewność usługobiorcy, że w nagłych wypadkach SmartHost słuzy pomocą i radą.

Close Menu