Księgarnia internetowa Livro.pl została wyróżniona Godłem Nagroda Konsumenta 2019. Livro.pl na swój sukces zapracowała ciężką pracą zdobywając zaufanie konsumentów dzięki świadczeniu najwyższej jakości obsługi klienta w połączeniu z dobrą ceną oferowanych produktów.

Księgarnia internetowa Livro.pl zawsze stawia na zadowolenie konsumenta oferując nie tylko książki , ale również muzykę, film oraz artykuły szkolne i papiernicze. Livro.pl jest liderem w oferowaniu książek za najlepszą – najniższą cenę. W ofercie księgarni znajdują się bestsellery, nowości, literatura klasyczna jak i dla dzieci. Dużą część  asortymentu księgarni stanowią tanie materiały szkolne, repetytoria  jaki i podręczniki szkolne od  szkoły podstawowej p szkoły zawodowej liceum oraz technikum, repetytoria oraz książki dla dzieci.

Księgarnia Livro jest oparta na bardzo intuicyjnym oprogramowaniu co przekłada się na na łatwe wyszukanie interesującej nas pozycji książki lub produktu. Zakupy w tej księgarni to prawdziwa przyjemności, ekspresowe wysyłki dostępnych produktów w księgarni są realizowana natychmiast co sprawia , że Livro znacznie wyprzedza konkrecję w segmencie usługi sprzedaży online.

Close Menu