Program prokonsumencki Nagroda Konsumenta działa na wielu płaszczyznach, wyróżnia marki w różnych kategoriach. Tegoroczne Godło Nagroda Konsumenta 2018  trafiło do FancyShoes w kategorii Sklep internetowy z butami.

Wśród wielu kobiet panuje przekonanie, że prawdziwy shopping musi odbywać się w czasie rzeczywistym, w galeriach, wśród tłumu innych konsumentów, którzy poszukują czegoś niedookreślonego, co urzeknie swoim pięknem i nie pozwoli przejść obok obojętnie. Kobiety lubią klasyczne zakupy i z pewnością będą z tego rozwiązania korzystać, gdy znajdą na nie czas.

najlepszy sklep internetowy z butami

Zaspokoić wyobraźnię i pragnienia można też w zupełnie inny sposób. Radość z realizowania swoich pragnień podczas realnego shoppingu bardzo często powiązana jest z wyborem czegoś, co nie do końca nas satysfakcjonuje, bo nie udało nam się znaleźć tego, czego pragniemy, a przecież wypada coś kupić…

Buty to najczęściej wybierany przez kobiety element ubioru. Bardzo często kobiety decydują się na modele, które nie są im potrzebne, nie są praktyczne, ale po prostu przyciągają ich uwagę. Zakup obuwia bardzo często jest najbardziej spontanicznym wyborem, podczas którego największą rolę odgrywa serce, zaś rozum zagłuszają endorfiny, które skutecznie zachęcają do wyboru tych jedynych butów, które z pewnością są niezbędne tu i teraz.

FancyShoes wychodzi naprzeciw tym pragnieniom. To marka, która już na wstępie podkreśla swoją niepowtarzalność, ukrytą nie tylko w nazwie, ale także na stronach sklepu. Piękne, nieszablonowe zdjęcia, ciekawie i rzeczowe opisy idealnie trafiają w gusta kobiet. Klientki odnajdują na stronie FancyShoes wszystko, czego poszukują. Całokształt zachęca też nowe osoby do zapoznania się z ofertą fantazyjnej strony z niepowtarzalnymi butami.

Sklep internetowy FancyShoes z pewnością jest wyjątkowy. W naszym plebiscycie doceniły go przede wszystkim zadowolone klientki, które w drodze głosowania uhonorowały go, oceniając 36 różnych sklepów internetowych sprzedających obuwie. To ogromna oznaka aprobaty i pochwała jakości. Tym bardziej, gdy konkurencja jest równie interesująca i czasem bardziej rozpoznawalna przez konsumentów niż zwycięska strona internetowa.

Warto podkreślić, iż obuwie jest słabością wielu kobiet. Firmy, które zajmują się produkcją butów mają wielką konkurencję. Z jeszcze większą muszą zmierzyć się sprzedawcy, zaś rynek internetowy i sprzedaż przez Internet jest działalnością niezmiernie trudną. Istotny jest każdy detal, jakość zdjęć i opisów to zaledwie część, ale ważne są też kwestie wyboru odpowiedniego dostawcy, stworzenie regulaminu i dobry kontakt z klientem, który w razie wątpliwości może dopytać o wszystkie szczegóły związane z zamówieniem.

Klient ocenia całokształt. Przede wszystkim skupia się na asortymencie, który na stronie FancyShoes jest imponujący, a jego różnorodność i niepowtarzalność mogą przyciągać nowych odbiorców. Bardzo ważne jest też, by podczas sprzedaży internetowej realizować każdy jej element z największą dbałością o szczegóły.

Wyróżniona tegorocznym Godłem Nagroda Konsumenta 2018 FancyShoes jest marką pod każdym względem rzetelną. Klienci uznali, że jej jakość jest godna najwyższej oceny, zatem właśnie ta Firma dołącza do prestiżowej grupy wyróżnionych marek, godnych polecenia i korzystania z jej usług.

Gratulujemy zwycięscy i życzymy dalszych sukcesów.

Close Menu