STREFA GŁOSOWANIA

To my Konsumenci inspirujemy  przedsiębiorców  do polepszania swojej oferty, doskonalenia swoich wyrobów i wychodzeniu na przeciw zapotrzebowaniu konsumentów.

AKTUALNE GŁOSOWANIA 2018

Sklep internetowy z zabawkami

W głosowaniu pod ocenę  poddajemy internetowe sklepy z zabawkami. Dobra cena, wysoki poziom obsługi  i szybkość dostawy to wizytówka bardzo dobrego sklepu internetowego godnego Godła Nagroda Konsumenta 2018

Farba do ścian wewnętrznych

Dobra farba do malowania ścian wewnętrznych pozwala użytkownikom Cieszyć się kolorem na wiele lat. W głosowaniu wyłonimy producenta/markę, która cieszy się największym uznaniem wśród konsumentów za wysoka jakość produktu i zadowolenie konsumenta.

plandeki samochodowe

W głosowaniu oceniamy producentów plandek samochodowych. Wysoka jakość produktu i wykonania to gwarancja użytkowania na wiele lat. Wyróżnijmy Godłem „Nagroda Konsumenta 2018” najlepszych w branży

OKNA PVC PLASTIKOWE

Wybór rodzaju okien nie należy do  łatwych decyzji. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania, wysoką jakość okna, którą poznajemy podczas wieloletniej eksploatacji. W głosowaniu wybieramy najlepszych producentów okien PVC – plastikowych.

UMYWALKI

W głosowaniu online będziemy oceniać producenta lub markę umywalek. Zostanie przyznane tylko jedno Godło „Nagroda Konsumenta 2018”. Dla produktów najwyższej jakości w opinii konsumentów oraz spełniających ich oczekiwania.

SKLEP INTERNETOWY Z PERFUMAMI

Świat zapachów porusza zawsze nasze wszystkie zmysły. Wybierzmy najlepszy sklep internetowy z perfumami, który prezentuje wysoki standard usługi z szybką dostawą i dobrą ceną.

lakier do paznokci

Niesamowite kolory oraz trwałość, to cechy bardzo dobrego lakieru do paznokci. Pod ocenę poddajemy  25  producentów/marek popularnych na polskim rynku. Godłem Nagroda Konsumenta 2018 wyróżnimy tylko 2 Producentów/marki  z największą liczbą oddanych głosów konsumentek.  

OBSŁUGA KLIENTA W oddziale BANKU

Profesjonalna, miła i szybka obsługa klienta w oddziale banku  to wizytówka najlepszych banków. W głosowaniu wyróżnimy Godłem „Nagroda Konsumenta 2018”  bank posiadający najlepszą obsługę klienta w placówce banku w opinii konsumentów.

KOSTKA BRUKOWA

W głosowaniu wybieramy najlepszego producenta kostki brukowej w opinii użytkowników – konsumentów. Kostka brukowa powinna się charakteryzować niezwykłą trwałością i być odporna na warunki atmosferyczne.   

czjnik elektryczny

W głosowaniu konsumentów online wybierzemy producenta wysokiej jakości czajników elektrycznych.  Godłem wyróżnimy tylko  jednego producenta, który otrzyma największą ilość głosów konsumentów.

sieć sklepów
z artykułami spożywczymi

W głosowaniu  online oceniamy sieci sklepów z artykułami spożywczymi. Oceniać będziemy jakość usługi i zadowolenie konsumenta z zakupów. Zapraszamy do zagłosowania na swój ulubiony sklep.

SKLEP INTERNETOWY
Z OPONAMI

Bardzo szeroka gama producentów opon z konkurencyjnymi  cenami, szybką dostawą to wizytówka sklepu internetowego godnego Godła „Nagroda Konsumenta”. W głosowaniu wyróżnimy Godłem  Jeden sklep z największą  liczbą otrzymanych głosów konsumentów.

UNIWERSALNY PŁYN DO MYCIA PODŁÓG

Uniwersalny płyn do mycia podług jest przeznaczony do wszystkich typów podług. Przyjemny zapach, dobrze myjący  i nie pozostawiający smug to cechy wysokiej jakości uniwersalnego płynu.

środki na uspokojenie

W głosowaniu online wybieramy najlepszy środek na uspokojenie bez recepty w ocenie konsumentów. Godłem ‚Nagroda Konsumenta 2018 ” wyróżnimy Jeden produkt z największą liczbą otrzymanych głosów konsumentów.

OPERATOR TELEFONÓW
NA KARTĘ

Telefon bez umowy, dodatkowych opłat i pakiety nielimitowanych rozmów to oferta telefonów prepaid – na kartę. W głosowaniu wyróżnimy  Jednego operatora  Godłem ‚Nagroda konsumenta 2018″ za wysoką jakość usługi i zadowolenie konsumenta.

GŁOSOWANIA ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ
w LISTOPADZIE 2018

Lakier do paznokci

Proszek do prania                   

Operator telefonów na kartę                 

Bankowa obsługa klienta indywidualnego                

Szampon do włosów  farbowanych                   

Internetowy sklep z oponami

Internetowy sklep z biżuterią  

Czajnik elektryczny     

Usługi księgowe online      

Środki na uspokojenie bez recepty

Uniwersalny płyn do mycia podłogi  

Sklep internetowy z perfumami   

Producent kostki brukowej  

Sieć sklepów spożywczo-przemysłowych

NADCHODZĄCE GŁOSOWANIA:
GRUDZIEŃ 2018

Masło 82% tłuszczu

Papier toaletowy

Pasta do zębów przeciw próchnicy

Sklep internetowy z bielizną damską

Płyn do mycia naczyń

Telewizor 32 cale producent

Czekolada mleczna

Usługi hostingowe

Sieć stacji benzynowych

Krem do twarzy 40+

Napoje gazowane owocowe

Sklep internetowy książki, muzyka, film i gry

Izolacje cieplne 

NADCHODZĄCE GŁOSOWANIA::
STYCZEŃ 2019

Napój energetyczny

Kawa rozpuszczalna

Olej silnikowy 5w30

Producent drzwi zewnętrznych

Cukierki „krówka mleczna”

Mop parowy

Sklep internetowy z żywnością ekologiczną

Mleko w proszku dla niemowląt

Płyn do kąpieli dla dzieci

Makaron świderki

Płyn do higieny intymnej

Sieć sklepów z odzieżą

Oprogramowanie sklepu internetowego